Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Ha nem volt semmi jövedelmem...

Ha nem volt semmi jövedelmem elmúlt évben, akkor hogyan töltsem ki az adóbevallást?

Figyelt kérdés
Mindenhová nullát írjak? Sajnos párom tartott el, mert nem találtunk még nekem munkát.

2016. máj. 16. 09:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell bevallást beadni, ha nem volt adóköteles jövedelmed.
2016. máj. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Megtudom erősíteni amit az első írt. Nekem is voltak éveim mikor (papíron) nem volt jövedelmem, és mondták a nav-nál, hogy nem kell semmilyen bevallást csinálnom.
2016. máj. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Adóbevallásban a megszerzett jövedelmet valljuk be. Arra szolgál. Ha nincs jövedelem, nincs mit bevallani, tehát nem kell bevallást készíteni. Ennyi...
2016. máj. 17. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
és akkor nem jön ki ellenőrizni a NAV, vagy nem hívnak be egyeztetésre?
2016. máj. 17. 23:17
 5/5 anonim ***** válasza:

Miért tennék?


Én 6 évet voltam GYES-en, ami adómentes jövedelem. Konkrétan 6 éven keresztül nem adtam be bevallást, ugyanis nem volt miért. Szerinted?

2016. máj. 18. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!