Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Ha felrakunk a steam-ra egy...

Ha felrakunk a steam-ra egy játékot, azért adózni kell?

Figyelt kérdés

Fogalmom sincs hogyan lehetne ezt megoldani, én a játék illusztrátora lennénk, életemben nem foglalkoztam

adózással. 3-an csinálnánk a játékot, én szerbiai vagyok a többiek meg gondolom Magyarországon élnek, így elég speciális a helyzetünk. Olyanokat halottam hogy akár 1.000.000ft bevételnél már akár több milliós pereket a nyakunkba köthetnének, ez igaz?



2016. jún. 1. 13:27
 1/6 anonim válasza:
"1.000.000ft bevételnél már akár több milliós pereket a nyakunkba köthetnének" ez nekem elég f#sza kis túlzó ijesztgetésnek hangzik egy olyan helyzetről, amihez alapból nehéz előteremteni a körülményeket, már csak azért is, mert ezt is, meg az ehhez hasonló dolgokat szükségszerűen meg fogod tudni a folyamat lebonyolítása közben. Ajánlom ezt átbogarászásra: [link]
2016. jún. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi köszi! Hát nem csak millióknál, de azt mondták hogy akár pár 10 ezernél is ez fog történni.

Na majd átolvasom, de miért lenne nehéz megteremteni a körülményeket? Mármint tudom az 1.000.000 kicsit túlzás... vagy másra célzol?

2016. jún. 1. 14:05
 3/6 anonim ***** válasza:
Erre való a könyvelő.
2016. jún. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Utolsó, ha ez lehetséges lenne akkor nem itt kérdezném.

Szerbiai vagyok, és egy magyarok által lakta környéken élek, így nem értem a szerb nyelvet. Ez egy régi magyar föld, szóval ez nem ritka itt.

Viszont nem akarok csak ezért mindent feladni.

2016. jún. 1. 14:40
 5/6 anonim válasza:
Nem pont az összegre értettem, mikor azt mondtam, hogy túlzás, hanem az egész szituációra. Azért is küldtem el azt az oldalt, mert egy csomó minden benn van a Steam-en való publikálás általános folyamatáról, és az egész annyira összetett, hogy az, hogy felrakod a játékot mit sem tudva, aztán hirtelen jön a per, mert valamire nem figyeltél, az inkább egy gyermeteg vízió, mintsem valós veszély. Viszont a másik válaszoló is mond valamit, még ha a Steam egy csomó dologban meg is könnyíti a dolgot, meg rengeteg pontos infó a folyamat kapcsán kiderül, akkor sem árt találni egy állandó tagot a csapatba, aki komolyan vágja az ilyeneket, ha netalántán tényleg kéne.
2016. jún. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Majd utána kérdezek, bár szerintem esélytelen olyant találni aki arra is választ tudna adni hogy az országomban hogyan kell adózni. Na meg nem hiszem hogy nekem lenne ebből bevételem, és nem szeretném hogy ez miatt kopogjanak az ajtónkon, kétlem hogy a családban bárki kitudna fizetni ekkora pereket, nem vagyunk gazdagok, amióta házat vettünk, jóval az átlag alatt vagyunk anyagilag, szerencse hogy kitudjunk fizetni az internetet.


De viszont a játék története nagyon jó, és elhatároztam hogy illusztrálni akarom valahogy, még ha nem is származik belőle bevételemé és szegényen halok meg :v

2016. jún. 2. 04:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!