Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Otthoni fekete munkáért...

Otthoni fekete munkáért mennyire büntethetnek meg?

Figyelt kérdés
Ha veszek esztergát és másnak is dolgozok bejelentés nélkül, akkor mennyire büntethetnek meg? Esetleg ki lehet magam dumálni, hogy ingyen csináltam barátoknak?

2016. jún. 25. 21:34
 1/6 anonim ***** válasza:
55%

valalkozóit nem tudsz kivaltani?ha 500 alatt van a beveteled, akkor havi 50 ezer az adó,Kata. az nem sok, de van ennel kevesebb is.ennyiért minek kockaztatnál?

tanúkat behívnak, nem fognak hazudni..

2016. jún. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
36%
ha nyíltan hirdeted magad, akkor ne csodálkozz hogy lebuksz. dolgozz ismerősnek, akinek megéri, hogy te olcsón és jól melózol és akkor nem fogsz lebukni.. neki sem érdeke.
2016. jún. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%

" dolgozz ismerősnek, akinek megéri, hogy te olcsón és jól melózol és akkor nem fogsz lebukni."


Na erre azért mérget nem vennék... Mindig akad egy "jó" szomszéd, akit zavar, hogy túl sokat megy az esztergagép vagy kicsit jobban megy a kérdezőnek, stb. és felnyomja.

2016. jún. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
62%
#3 nem hajnali 3 kor meg vasárnap reggel 7 kor kell melózni, meg a semmire bömös bmw-t venni + kérkedni fűnek fának, hogy ő mennyit keres, és akkor nem lesz aki felnyomja.
2016. jún. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
68%
Nem velem kell vitatkozni - Te feketemunkára biztatod én meg csak felhívtam a figyelmét a lebukás veszélyeire.
2016. jún. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Be nem fizetett adó + büntetés (ami általában +50%-a a be nem fizetett adónak) + valszeg kamatok. Mindez 5 évre visszamenőleg. Tényleg jobban megéri KATA-s vállalkozóként.
2016. jún. 27. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!