Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Egy even belul eladhatok e...

Egy even belul eladhatok e ket lakast ugy, hogy a masodik eladasa utan is igenybe vehessem az adokedvezmenyt?

Figyelt kérdés
A masodik eladasakor ki kell e fizetni a 16% AFAt vagy beszamitjak a veteli arat itt is?

2016. júl. 28. 19:14
 1/3 anonim ***** válasza:

ÁFA?!?!?! 16 % ?!?!!?


SZJA és 15 %.


Kezd újra a kérdés feltevést, mert ez így értelmetlen, és csak tippelgetni tudok, hogy mit is akartál kérdezni. :)

2016. júl. 29. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Whispering Tree ***** válasza:

Szia!



Sajnos úgy látom, hogy nagyon nem vagy képben. A kulcs alapján szerintem SZJA-ra és ÁFÁ-ra gondoltál. Azonban 2016-tól az is csak 15%.


Sokkal több részletre szükség, hogy pontos választ tudjak adni neked, de dióhéjban: nincs olyan, hogy adókedvezmény már. Méltányosságot lehet kérni az SZJA törvény vagy az Art. alapján, ami azonban nem egyszerű.


3 dolgot tudok neked erre válaszolni:

- Igénybe veheted több alkalommal, de ez nem automatikus!

- Több részletre lesz szükség a válaszhoz

- Priviben vedd fel a kapcsolatot, mert ez nem publikus szerintem, és ott beszéljük meg

2016. júl. 29. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Engem csak az érdekelne, hogy miért nem publikus a válaszod?
2016. júl. 30. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!