Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Miért nem vesznek be a Faceboo...

Miért nem vesznek be a Facebookon a könyvelők klubja csoportba? Ha valaki tagja esetleg, megkérhetném, hogy írjon privit, és felvenne?

Figyelt kérdés
Több mint 5000 tagja van, de zárt csoport, és egyszerűen nem vesz be senki, mindig csak azon van, hogy függőben :(
2016. aug. 1. 15:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Mikor jelentkeztél?


Itt nem dönthet mind az 5000 tag, csak néhány admin.

Ha csak 1-2 admin van, akkor lehet nyaralni vannak, vagy be sem léptek.

Simán lehet, hogy nem is aktív a csoport, és hónapok/évek óta nem vettek fel senkit új tagnak.

2016. aug. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én tag vagyok. Könyvelő vagy?

Ez egy szakmai csoport de egy időben boldog-boldogtalan odajött ingyen tanácsért, ami egy határon túl sok vokt.

2016. aug. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szintén tag vagyok, de igaza van az előző hozzászólónak, ténylegesen szakmai zárt csoport, és nem volt túl jó dolog amikor boldog boldogtalan ingyen tanácsért akart csak tag leni, azóta elég szigorúan veszik az adminok.


Miért szeretnél tag lenni? Könyvelő vagy?

2016. aug. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!