Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Bet365 adószakértő segítség?

Bet365 adószakértő segítség?

Figyelt kérdés
Azt tudom hogy kellene adózni de a NAV-nak mekkora összeg után lesz feltűnő a dolog? Ha naponta-kétnaponta kiutalok magamnak 10.000ft-ot az feltűnő? Ha kéthetente nyerek 100.000ft-ot és nem adózom az feltűnő? Millió felett biztosnak veszem de így? Tippmixpro-n nem jók az élő fogadási lehetőségek.....

2016. aug. 23. 21:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Tudod mikor fogsz nyerni 100 ezer forintot kéthetente?

Ha mellette elvesztesz 500 ezret.


Ha itt kérdezel erről, az a feltűnő.

2016. aug. 24. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hidd el, millió felett sem lenne gondod.. egy ideig.. ha mondjuk házat akarnál venni a nyereményedből, akkor már adódhatnak gondok, de a fogadók nagy része nem jut el odáig sem, hogy valaha kifizetést kérjen, max szökőévente egyszer, akkor is csak a legminimálisabb összeget :)) Egyébként nem is kell bankszámlát használni, Skrill és az ahhoz tartozó kártyával ATM-nél nyom nélkül fel lehet venni a lét, a NAV abból semmit sem lát.
2016. aug. 26. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
0%

Nyom nélkül fel lehetett de állítólag már azzal se ;)

Az ilyen semmit érő emberek akik egyből azzal jönnek h úgyse nyersz annyit stb azok minek válaszolnak ? Mért nem tud soha senki a kérdésre válaszolni ? Mindig más választ írtok , honnan tudod h már most nem e keres annyit ?

Én hetente utalok ki 80-200 ezer között , írj rám privátba és elmagyarázom hogy kell normálisan ;)

2016. szept. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem is van taktikám és kísérletezek már egy éve havi 1500 Ft-al azt úgyis eljátszottam sorsjeggyel. nagy odafigyeléssel lehet haladni nekem is volt hogy kiutaltam 30 aztán 40 000 ft-ot utána elbuktam de akkor is csak 1500 at buktam havi szinten szóval ha meg tudod állni akkor jó móka. skrill számlám van nekem is ha onnan utalsz haza akkor ott adózol elvileg. (Angol cég) nézz utána
2016. nov. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!