Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Milyen költségekkel jár egy...

Milyen költségekkel jár egy közösségi oldal?

Figyelt kérdés

Hamarosan induló közösségi oldalamon szeretnék majd reklámokat megjeleníttetni amelyek után én természetesen pénzt fogok kapni. Kérdésem arra irányulna hogy ez után kell-e adóznom illetve ha kell akkor mennyit? Valamint hogy ezt csak vállalkozóival lehet csinálna vagy egyszerű magányszemélyként is?

Annak is örülnék ha valaki tudna ajánlani nekem egy olyan könyvelőt aki jártas az ilyen ügyekben.



2016. aug. 28. 06:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen kell ehhez könyvelő, mert ha egy cégtől van bevételed, mondjuk adsense akkor max havi egy számlát állítasz ki.

Bevételfüggő, de gondolom az elején semmit nem fogsz keresni, ha meg jól megy, mondjuk képes leszel havi 500eFt-ot beszedni, akkor a legjobb a KATA adózás 10% 6M-ig, felette 40% az adó.


NAV oldalán le van írva - internetes reklámfelület webgazda általi értékesítése- van külön oldal az Adsense-re is. Olvasd el, minden le van írva ott.

2016. aug. 28. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is van ezzel kapcsolatban egy kérdésem, mi van olyankor, ha a kérdező nem adsense hanem pl a-ads.com reklám felületeket helyez el a közösségi oldalán, ott automatikusan bitcoinban kapja a bevételt eleve a bitcoin lenyomozhatatlan így a nav nem látja, de a bitcoin bevétel után, hogyan kell adózni?
2016. aug. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!