Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Németországban 9.69 bruttó az...

Németországban 9.69 bruttó az órabérem 3 műszakban és minden pótlékot megkapok+napi 3 euró netó bejárásipénszt kapok . Mennyi marad úgy hogy 3. adó csoportban tartozom feleségem van és gyermektelen vagyok . Mennyim marad?

Figyelt kérdés
30 napos hónapban mennyi marad nettóban nekem?

#az annyi ?
2016. szept. 6. 18:38
 1/4 anonim ***** válasza:
2016. szept. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nekem ez kínai ha esetlek dudnál segíteni ?
2016. szept. 6. 18:43
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Edes Istenem.... legalabb annyi faradsagot vegyel mar, hogy ha nem is erted amit belinkeltek, legalabb megprobalod google forditoval leforditani. Hogy az Istenbe lehet ugy allast elfogadni, hogy halvany lila fingod nincs rola mennyit kapsz kezhez levonasok utan? Pontozz le nyugodtan, de ez most igy este kicsapta nalam a biztositekot
2016. szept. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nem derul ki, hogy kozvetitovel vagy-e szerzodesben, vagy egyenesen ceggel. A potlekok elterhetnek igy. Nekem is pl ejszakai potlekot csak 23-tol szamolnak 6-ig, a rendes cegeseknek 22-tol. Ok kapnak 20-tol 22-ig delutanos potlekot, en nem. De a tied hasonlit az enyemhez. en is 3 muszak, 3as adokategoria, csak nekem brutto 10 euro az oraberem, es napi 6,4 eurot kapok benzinre. igy cakk und pakk netto 1530 euro korul kapok, par euro elteressel (mondjuk nekem fixen 160 orat fizetnek ki, az efeletti resz tulora). neked egy kicsit kevesebb olyan 1400 eurora saccolom.
2016. szept. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!