Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Unibet nyeremény után kell...

Unibet nyeremény után kell adózni?

Figyelt kérdés

Lehet hogy minimális esélye van, hogy pont engem szúrjanak ki ilyen miatt, mert nem sok pénzről van szó, de Nem szeretnék utólagos problémát, az adóhivatalal.

Találtam az általános szerződésben egy ilyen pontot, de ebből nem tudni, hogy itt kell e adózni...


6.2 A Számlatulajdonos érdeke, hogy betartsa a lakó- és/vagy tartózkodási helye szerinti joghatóság vonatkozó előírásait. Az Unibet nem ad tanácsot a Számlatulajdonosnak adó- és/vagy jogi ügyekben. Amennyiben a Számlatulajdonos adó- vagy jogi ügyben kér tanácsot, javasoljuk, hogy forduljanak megfelelő tanácsadóhoz és/vagy a lakó- és/vagy tartózkodási helyük szerinti joghatóságuk hatóságához.



2016. okt. 15. 22:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Kell bizony. Én legutoljára megkérdezte,akkor azt mondták,hogy a Bevétel-Költség= Nyereség után 15%.
2016. okt. 16. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kéne, de ilyen pár 10000 forintokkal nem foglalkoznak.
2016. okt. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!