Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » NAV tartozó vagyok, alapíthato...

NAV tartozó vagyok, alapíthatok vállalkozást?

Figyelt kérdés
több mint 10M tartozok de most jött egy lehetőség és hamar kellene egy cég, alapíthatok? lehetek ügyvezető?

2016. okt. 17. 13:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem. Már ott bukik el hogy a cég nem kap adószámot a NAV-tól mert mint cégtulajdonos megnézik az adószámod alapján a helyzeted és a te esetedben elég nagy a tartozás. Inkább próbálj meg tisztességes életet élni...én konkrétan már pénz közelébe se engednélek.
2016. okt. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kedves válaszoló, én sok mindenben jó szakembernek tarom magam, tisztességes munkával keresem a pénzem, az nem is jutott eszedbe hogy tőlem független okok miatt (haláleset után) kerültem ilyen helyzetbe, es ezzel védtem meg 2 családos árva gyerekeket és családjukat hogy tető maradjon a fejük felett???
2016. okt. 17. 13:40
 3/3 anonim ***** válasza:
#2: Nem ismerem az eseted, de 10 milliós adótartozás a NAV felé nem kevés. Ez egy ház ára.
2016. okt. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!