Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Saját magam által, kézzel...

Saját magam által, kézzel készített papírnoteszek, határidőnaplók árusításához milyen TEÁOR számot érdemes felvenni KATA-s egyéni vállalkozóként, ami nem igényel szakképzettséget?

Figyelt kérdés
Például a "1814 Könyvkötés, kapcsolódó szolgáltatás"?
2016. nov. 11. 10:16
 1/5 anonim ***** válasza:
1814 konyvkotes kapcsolodo szolgaltatashoz vegzettseg kell.(nyomdaipari kepesites: konyvkoto es nyomtatvany feldolgozo vagy kezi konyvkoto vagy konyvkoto vagy nagyuzemi konyvgyarto. Helyettesito kepesites konnyuipari mernok főiskola)) Par napja kerdeztem a vallalkozasom bovitese miatt. A kormanyablaknal tudjak neked megnezni es ki is nyomtatjak hogy mi bejelentes esetleg engedely koteles tevekenyseg es milyen vegzettseg kell hozzá. Buta egy rendszer magyarorszagon, hogy csak ott tudod kideriteni.
2016. nov. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mennyiben csinálod te magad ezeket: papír, kötés, nyomtatás?

Ezektől függ, hogy melyikbe sorolható be.

2016. nov. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a pontos választ! 100%-ban én készítem, nyomást, kötést, fóliázást, vágást, mind saját eszközökkel.
2016. nov. 12. 12:55
 4/5 anonim ***** válasza:

Ezeknek nézz utána:

1723 Irodai papíráru gyártása

1812 Nyomás (kivéve: napilap)

5819 Egyéb kiadói tevékenység

2016. nov. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! A biztonság kedvéért jövő hét elején beviszek majd néhány mintapéldányt a NAV-hoz, mondjanak rá ők is valamit!
2016. nov. 13. 09:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!