Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Bet365 penzlevetel utan...

Bet365 penzlevetel utan elvileg adozni kell?

Figyelt kérdés
Havonta egyszer szeretnek levenni 6 szamjegyu osszeget (igen, regota jatszom, regota nyereseges vagyok, minden honapban megvan a havi 6 szamjegyu tiszta bevetelem) a NAV mennyinel nez utana a beerkezett penzemnek? Van valakinek ebben tapasztalata? Valakit keresett mar meg a NAV emiatt? Kilehet valahogy jatszani a dolgokat?

2016. dec. 14. 21:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Igen, adózni kell, és rendszeres, ekkora összegű utalásokra előbb-utóbb fel fognak figyelni.

Kijátszani úgy tudod, ha nyitsz egy Skrill vagy Neteller számlát, arra utalod ki a pénzt és elköltöd.

2016. dec. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Skrill es neteller szamlarol sem tudok akkor bankkartyara utalni igaz? Skillrol vagy netellerrol kell elkoltenen a penzt, jol ertem? Koszonom szepen!
2016. dec. 14. 21:57
 3/12 anonim ***** válasza:
Utalhatsz azokról is a bankszámládra, de annak az eredete is ugyanúgy kétséges, nem tudod igazolni semmivel. Ezért célszerű azokról a virtuális számlákról fizetni ha rendelsz, mert így láthatatlan marad a NAV számára is.
2016. dec. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Adót csalsz? Megy a bejelentés a NAV-hoz.
2016. dec. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nem tudok vegul kifizetni Skrill vagy egyeb dologra, mivel csak arra tudok kifizetni amivel befizettem...

Egyeb megoldas? :)

2016. dec. 15. 01:16
 6/12 anonim válasza:
Nyerd át Tippmixprora!
2016. dec. 15. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Igen, gondolkodtam rajta, hogy atterek oda ezek utan :/ bar eleg bena egy oldal.
2016. dec. 15. 01:57
 8/12 anonim válasza:
Angol Premier Ligás meccseknél max 1-2% -os lesz a veszteséged, magyar NBI-es mecceknél akár hasznod is lehet!
2016. dec. 15. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Egyszer voltam az APEH-nál,barátom intézett el valamit.Kiment az irodából ,addig nézegettem az ujságokat.Pont olyan hírdetések ,kérdések voltak bekeretezve pirossal ,mint a tiéd.Rajtad vannak ,légy nyugodt.Január 1 után 15% ,és úgy alhatsz ,mint a róka.Magad alá húzhatod a farkad.
2016. dec. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Legyen 15% nem banom, de mindenhol 43%ot irnak ami mar annyira nem vicces
2016. dec. 15. 09:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!