Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » S. O. S.! Nav T1011-es nyomtat...

S. O. S.! Nav T1011-es nyomtatvány letöltés?

Figyelt kérdés
a nav honlapján próbáltam letölteni de nem sikerült, illetve az interneten nagyon sok helyen kerestem de nem találtam olyat ahonnan letudom tölteni és kinyomtatni. pedig nagyon fontos lenne és sürgős is! ha valaki tud segíteni ebben legyen szíves írja meg. előre is köszönöm mindenkinek a segítséget!
2017. jan. 11. 12:54
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
A netről csak az elektronikusan kitölthető verziója tölthető le. Nincs hivatalos forrás az üres adatlapok PDF verziójára. Egyedüli lehetőség, ha mégis kézzel akarod kitölteni, hogy letöltöd az elektronikus verziót, és kinyomtatod a keretprogram megfelelő funkciójával az adatlapot. Illetve bármelyik NAV ügyfélszolgálaton adnak neked kitölthető nyomtatványt.
2017. jan. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
igen mindenképp kézzel szeretném kitölteni, próbáltam elektronikusan letölteni de nem sikerült. tudnál benne segíteni? köszönöm
2017. jan. 11. 13:01
 3/8 anonim ***** válasza:

Próbálgasd, sikerülni fog!

Valamikor réges-régen: letöltöttük a nyomtatványt, majd az üreset megnyitottuk. És semmit sem tettünk vele, csak bezártuk.

Majd a "Fajl"-t lenyitva, valahol legalól volt egy lehetőség, nyomtat, vagy valami hasonló, amire katt, akkor az utoljára megnyitott nyomtatványt nyomtatta ki.

Tehát ha már kb. 6 évvel ezelőtt lehetett üresben nyomtatni, akkor azt most is lehet, esetleg nem pont így, de valami hasonló módon.

2017. jan. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Jobban járnál, ha a kitöltést géppel csinálod, mert a végén ráteszed az ellenőrző programot, akkor sikít, ha valahol valami hiba van benne. És úgy kitöltve nyomtatod, akkor bizti, hogy nincs benne hiba.
2017. jan. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Persze, hogy jobban járna. Eleve furcsa elképzelés, hogy ott ülsz a gép előtt, letöltesz valamit, megnyitod kitöltőprogrammal, és nem kitöltöd, hanem üresen nyomtatod, hogy kézzel kitölthesd. Ez se nem kényelmes, se nem nyújt teljes biztonságot. De aki ragaszkodik a kézi kitöltéshez, annak kár erőltetni, hogy mégse kézzel töltse ki, a választ meg már megkapta.
2017. jan. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
dobj priviben egy mailt és átküldöm pdf-ben.
2017. jan. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
3, a kezdetek kezdetétől létezik az ányk-ban üres dokumentum nyomtatása funkció, és felajánlja a pdf fájl készítését is.
2017. jan. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ezt írtam én is, ha már ezer évvel ezelőtt is volt rá lehetőség, akkor most is ott kell annak lennie, csak keresni kell!
2017. jan. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!