Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Kisvállalkozók, mennyit...

Kisvállalkozók, mennyit fizettek a könyvelőtöknek?

Figyelt kérdés
Egyáltalán nem vagyok jártas a témában, csak anyósommal beszélgettünk. Ő KATA-s, egy kis üzlete van, kevés bevétellel, alkalmazottja nincs. Őszintén szólva nem tudom, mennyi dolga lehet vele a könyvelőnek, de anyósom azt mondta, 3 havonta 10 ezret fizet neki. Számomra teljesen hihetetlen, hogy havi 3 ezer forintért könyvel neki... Szerintetek lehetséges ez, vagy a könyvelő olyan ügyesen könyvel, hogy anyós nem is tud róla, hogy többet is ad neki?
2017. jan. 22. 19:41
 1/6 anonim ***** válasza:
62%
5 ezret
2017. jan. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
43%
Évesnél kér 30at, ha havonta akk 5k/hó
2017. jan. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
48%
sajnos igen, léteznek ilyenek, a munkájukról általában kiderül, hogy semmit nem ér.
2017. jan. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
60%
ugyan nem kataskent Sajnos csak megerositeni tudom az előzőt. olcso husnak hig a leve, meg ha elviekben nincs is sok munkaja vele. Tavasszal valtottam miutan kiderult a havi 10 ezer afakorosen mar 3 honapos működes eredmeyekepp nem eleg neki .Akkoriban volt havi 7-800 ezer bevetelem alkalmazott nelkul. Duplajat kerte volna visszamenőleg szerzodes nélkül. most ennyit fizetek dupla ekkora forgalommal 2 efos munkaerovel magamon felül, felelosseg biztositott szerzodessel es legalabb helyre hozta az elso negyedev hibait is.
2017. jan. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Megnyugtató, hogy más is fizet 5 ezreket, azt hittem, drágább mulatság egy könyvelő. A munkáját nem tudom megítélni, bár azt tudom, hogy a páromnak van pár éve néhány ezer forint szja-túlfizetése, a könyvelő szokta csinálni az adóbevallását, és az évek során nem sikerült még visszagényelni. Majd idén intézem én...
2017. jan. 23. 09:40
 6/6 A kérdező kommentje:
Ja és köszönöm a válaszokat!
2017. jan. 23. 09:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!