Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Rendelkezem ügyfélkapuval,...

Rendelkezem ügyfélkapuval, jött a napokban egy e-mail a NAV-tól hogy elkészítik az adóbevallási tervezetem. Ezt kérnem kell, vagy automatikusan az ügyfélkapun megkapom?

Figyelt kérdés

Azt olvastam hogy levélben és telefonon is lehet,de ott kifejezetten kérni kell.

Ügyfélkapun nem?



2017. jan. 23. 17:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem keresgélek, de ha beírod google-be, találsz nálam hivatalosabb forrást is. Akinek ügyfélkapuja van, nem kell kérnie, a NAV megcsinálja az adóbevallást.
2017. jan. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Le van írva az Ügyfélkapura kézbesített tájékoztatóban minden. Szerintem semmi rejtélyes nincs benne. Nem kell külön kérni, ha van Ügyfélkapud, mert automatikusan küldeni fogják márciusban.
2017. jan. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindkettőtöknek!
2017. jan. 24. 17:23
 4/5 anonim válasza:
És akkor mi a teendőm ha nem szeretném hogy a nav töltse ki az adóbevallásomat?
2017. jan. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor beküldöd a 16SZJA bevallást.
2017. febr. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!