Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Könyvelésben jártas tudna...

Könyvelésben jártas tudna segíteni?

Figyelt kérdés
Öt napja vagyok egy cégnél,zéró könyvelési tapasztalattal a hátam mögött.SAP-ban MIRO számlákat kell felvinnem,ami már egész jól ment,de ma véletlenül félig lekönyveltem egy számlát ami nem volt jó.Nem vettem észre hogy nem nullás a végösszeg,és addigra elmentettem.. :-( Aztán a vissza nyíllal visszaléptem a programban,hogy hátha nem könyvelte el,mert a kísérőbizonylatot nem nyomtam rá.De a következő számlára kiadott számok már eggyel több volt,tehát csak lekönyvelte..Mit lehet csinálni ilyenkor?Köszönöm.
2017. márc. 8. 16:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nem volt 0 az egyenleg, akkor elméletben nem könyvelhetted le. FB03-ban nézd meg a dokumentumszám alapján, ha a te könyvelésedet hozza be akkor utána ugyanezt a doksit visszaveheted. Ha nem, akkor probléma megoldva, valaki veled egy időben könyvelt azért lett több a sorszám.
2017. márc. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia,köszi a választ.Nem hinném hogy más könyvelhetett,csak én vagyok,ill. a másik épületben a főkönyvelő.Tehát nagyjából így nézett ki a helyzet példaként,volt a 728-as végű számla,majd jött ez a rontott,és utána már a 730-ast adta a következőnek,nem a 729-est.Egyébként rossz is volt a számla,tehát a főnököm azt mondta hogy félre tesszük és átvisszük hogy nem jó.De lesz abból gond ha egy számla hiányzik majd a többi közül?
2017. márc. 8. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!