Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Van a nav oldalán vagy valahol...

Van a nav oldalán vagy valahol a sorszámhúzással kapcsolatos információ? (kibontva h az egyes opciók milyen további válaszlehetőségeket adnak)

Figyelt kérdés
Mintha régen láttam volna egy leírást h miket kell megnyomni ha xy dolgot akarok intézni. (Sose találom amit kell de most úgy akarok odamenni h sz*rakodás nélkül végig zongorázom a sorszámadó kis gépet.)

2017. márc. 8. 18:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom, melyikbe mész, de a Nyugatinál pl. belépsz az ajtón, és már kérdezi a portás, hogy mit szeretnél, aztán ő húz nekem sorszámot. Vagy unatkozik, vagy elege van már az ügyfelek bénázásaiból. :D
2017. márc. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hát én egy vidékcity navba mennék, itt nem véltem felfedezni segítséget viszont másokat is láttam h nem tudják h mi a helyzet.


Nem keresgéltem a napokban ezzel kapcsolatban de aki tud vmi infót az írjon légyszíves mert gyanítom h jó pár ember elolvasná ezen kérdés alatt a helyes megfejtést. :D

2017. márc. 12. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!