Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Hol találhatom az dóbevallásom...

Hol találhatom az dóbevallásom? - elveszett diákmunkás keresi adóbevallását az ügyfélkapun.

Figyelt kérdés

Szóval a kérdés: Van ügyfélkapum, és eddig semmilyen formában nem igényeltem meg az adóbevallást, de februárban kaptam egy rendszerüzenetet Letöltési igazolásról, és SZJA útmutatóról. Olvastam néhány cikket, hogy akiknek van ügyfélkapujuk semmit sem kell csinálniuk, a NAV megcsinálja a bevallást, de most mégis elbizonytalanodtam.


Most találtam egy cikket, hogy elvileg elérhető már az üdyfélkapun a bevallás, de semmi. Az eBEV portál lekérdezések füle alatt 0 elérhető dokumentum van.


Most kell csinálnom valamit mégis, hogy megkapjam a bevallást, vagy feleslegesen aggódom, és tényleg a NAVnál van a gond?


Előre is köszönök minden segítséget, és bocsánat, ha amőgy evidens a kérdés.



2017. márc. 15. 14:49
 1/3 A kérdező kommentje:
*adóbevallásom
2017. márc. 15. 14:54
 2/3 anonim ***** válasza:
A nav képtelen a törvények és határidők betartására, ezért még nem elérhető...
2017. márc. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mivel 2017. március 15-én tetted fel a kérdésed, ezért közlöm, hogy március 15. után érhető el a bevallás az ügyfélkapun keresztül. Tehát - elméletileg - mától.

Ez is benne volt az SZJA útmutatóban... :)

2017. márc. 16. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!