Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Kell-e adóznom 16 évesen ha a...

Kell-e adóznom 16 évesen ha a Google Adsense-et használom?

Figyelt kérdés
Egy oldalt szeretnék indítani ami a Google Adsense hírdetési rendszerét használja, ezzel rendszeresen kapnék pénzt. Ezt el kell-e számolni valamilyen formában? Ha igen mikortól, hogyan?

2017. márc. 21. 19:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Elvileg igen, kell adózni, és akkortól amikor az első centet átutalják.
2017. márc. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És ezt én hogyan tehetem meg? Hogyan kell leadózni, mennyit?
2017. márc. 22. 09:57
 3/3 anonim ***** válasza:

Az, hogy hány éves vagy, ilyen szempontból a kutyát se érdekli, mert óvodás gyereknek is lehet adófizetési kötelezettsége.

Ha csak kis pénzről van szó, akkor valszeg senkinek se fog feltűnni. Ha nem kis pénz vagy az, de szeretnéd legálisan csinálni, akkor gondolom egyéni vállalkozóként oldható meg. Hogy erre az internetes dologra van-e vmilyen specialitás, azt nem tudom.

2017. márc. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!