Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Érdemes ügyfélkapura regisztrá...

Érdemes ügyfélkapura regisztrálni?

Figyelt kérdés

2017. márc. 29. 15:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
igen
2017. márc. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2017. márc. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Érdemes!
2017. márc. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azon kívül, hogy értesítőt küldenek az okmányok lejárati idejéről, van más haszna is? :)
2017. márc. 30. 20:10
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem van. Egyrészt soha sem tudhatod mikor lesz rá szükséged, másrészt tök sok adatot lekérdezhetsz magadról ingyen.

Pl.: megnézheted az eddigi betegellátásaidat, miket írtak fel neked, miket váltottak ki, na meg hogy mikor, mennyibe került egy egy kivizsgálás, műtét stb stb

Vagy ha diák vagy akkor megnézheted hogy mennyi államilag támogatott féléved van, vagy milyen támogatásokat vettél igénybe.


Én szoktam szörfölni is rajta, és nézegetem, hogy miket nézhetek meg még magamról, és nagyon sokféle adatodat tudod megnézni, amit amúgy nem néznél, vagy nem tudnál pl.: egyszer megtaláltam, hogy mennyibe került a általános iskolás és gimnáziumi képzésem, vagy az első diplomám, vagy mennyi ösztöndíjat kaptam stb stb szóval na érdemes.


Sajnos viszont sokszor változtatják az elérést,és a csoportosítást, így nagyon nehéz sokszor visszajutni ugyanoda, hiába mented el az útvonalat. (na meg őszintén szólva bonyolult is sokszor, nem egy felhasználó barát oldal)

2017. márc. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi!
2017. márc. 31. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!