Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Hogyan tudhatnám le ellenőrizn...

Hogyan tudhatnám le ellenőrizni hogy fizet-e a munkaadóm utánnam tb. járulékot ha nincsen ügyfélkapum? A többi lent

Figyelt kérdés

Eddig én fizettem magamnak a tb-t, de van új állásom majdnem 1hónapja és le szeretném ellenőrizni azt hogy tényleg fizet utánnam a cég tb.járulékot. Sajnos ebből a szempontból eggyáltalán nem megbízható cég.

Valaki tud segíteni? nagyon fontos lenne..



2017. ápr. 28. 09:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy regisztrálsz az ügyfélkapun.
2017. ápr. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
Nem kaptál a NAV-tól levelet róla? A párom is magának fizette a TB-t és amikor új munkahelye lett és bejelentették akkor kapott a NAV-tól egy levelet hogy a TB járulék fizetési kötelezettsége megszűnt. Bérpapírt nem kaptál a munkahelyeden? Azon rajta kell hogy legyen a bruttó és nettó fizetésed meg a levont járulékok. Vagy esetleg bemehetsz a NAV-hoz, ott is le lehet kérni hogy be vagy e jelentve és hogy hány órába.
2017. ápr. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Sajnos semmit sem kaptam. Az ugyfelkapu nyitashoz kell legyen e-szemelyim ugy olvastam, nem elegendő a normal szemelyi igazolvany. Igy sajnos nem tudom megnezni.
2017. ápr. 28. 09:49
 4/16 anonim ***** válasza:
Nem kell hozzá e-személyi.
2017. ápr. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Hol olvastál ilyen hülyeséget? Nem kell hozzá e-személyi.
2017. ápr. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Ugyfelkapút csak személyesen lehet nyitni?

A netten olvastam hogy kizarolag e-szemelyi azonositassal vehető igenybe.

2017. ápr. 28. 10:00
 7/16 anonim ***** válasza:

Regisztrálsz, kész.

Utána bemész a regisztrációt véglegesíteni személyesen.


Ennyi az egész, nehezedre esik?

2017. ápr. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Olyan lehet, hogy van, hogy e-személyi esetén nem kell bemenni ha elektronikus aláírással rendelkezel. Ha sima személyid van, akkor be kell menni személyesen véglegesíteni a regisztrációt.
2017. ápr. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

a regisztrációhoz kell e-személyi. A személyeshez időpontegyeztetés.

Ha lehet egyszerűbben kérlek add le a honlapot, mert NAGYON szeretnék regisztrálni minél hamarabb!

2017. ápr. 28. 10:19
 10/16 anonim ***** válasza:
Igen, mindenképp meg kell jelenni személyesen egy okmányirodában, ha még nincs e-személyid. Ezt nem lehet elkerülni. [link]
2017. ápr. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!