Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Önkormányzat évi gazdálkodásán...

Stalkerboss kérdése:

Önkormányzat évi gazdálkodásánál hol tudom megtalálni hogy hány adózó fizetett/nem fizetett, támogatott, felmentett az adott helyi adózása alól?

Figyelt kérdés
Illetve hol tudom megtalálni hogy az adott városban hány épület és hány telek van bejelentve mind magánszemély mint pedig vállalkozó részére?

2017. máj. 5. 15:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Azoknál az önkormányzatoknál, ahol van valamiféle helyi adó lehet erre az infó megismerésére valami esély. Az egyes önkormányzatoknál ugyanis év végén mindig beszámolót tartanak az éves munkáról, amit a képviselőtestület elé terjesztenek megvitatásra és elfogadásra. Nos a képviselő testületi ülések nyilvánosak. Jobb helyeken ezeknek az üléseknek az anyagai elérhetőek a honlapokon, gyakran az egész ülés élőben követhető, stb.

Kutakodj a honlapon.

2017. jún. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi.

Valamennyit megnéztem de nem az év-végit(dec).

Utánanézek..

2017. jún. 3. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!