Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » A könyvelő a saját ügyfélkapuj...

A könyvelő a saját ügyfélkapuján keresztül csinálta meg az én adóbevallásomat, de a NAV nem fogadhatta el. Mi a teendő?

Figyelt kérdés

A könyvelőm megcsinálta az adóbevallásomat az ő ügyfélkapuján keresztül, és kaptam a NAV-tól egy email-t, hogy Jogosultsági hiba, és hogy ezt a bizonyos EGYKE nyomtatvánnyal lehet megoldani. Mi ez az EGYKE?

Ilyenkor meg lehet még egyszer csinálni az adóbevallást, csak most az én ügyfélkapumon keresztül, vagy már csak szigorúan az EGYKE nyomtatványt lehet beküldeni?



2017. máj. 14. 12:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Seggbe kell rugni a könyvelőt, és keresni egy nem kóklert!

Amúgy bemutatom a barátom, googlet, mostmár a te barátod is

[link]

[link]

2017. máj. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
66%
Ténxleg ennyire sötét egy könyvelő? És ezért még fizetsz is neki?
2017. máj. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát ezt a konyvelot en is kirugnam. Ha leirta neked a NAV mit csinalj, akkor mi is a kerdes?
2017. máj. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

A Te bevallásodat csak a saját ügyfélkapudon keresztül tudod benyújtani kivéve, ha meghatalmazol valakit arra, hogy "benyújtsa a nevedben". Erre szolgál az EGYKE nyomtatvány.


Vagy elintézed a meghatalmazást, vagy a saját ügyfélkapudon nyújtod be az elkészült bevallást.

2017. máj. 15. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!