Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Ha elhagytam a korábbi munkahe...

Ha elhagytam a korábbi munkahelyemen kapott adóigazolásom, le tudom tölteni a navtól?

Figyelt kérdés
Hali! Meg szeretném csinálni az adóbevallásom, tavaly munkahelyet váltottam, így a korábbi adóigazolásom is kell hozzá. Sajnos elhagytam a papírt és nem biztos, hogy a határidő előtt be tudok menni a munkahelyemre érte. Azt tanácsolták, hogy kérjem ki a NAV-tól mert nekik is megvan. Nem tudom ezt esetleg online letölteni tőlük ?

2017. máj. 18. 19:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Bemész a NAV-hoz és kéred, hogy ők csinálják meg, úgy tudom ezt személyesen az ügyfélszolgálatokon lehet kérni még 22-ig. Vagy beadod a bevallásod a meglévő adatokkal és utólag ha meglesz az igazolás, ki tudod kérni az előző munkahelyedről egy új példányban, akkor beadsz egy önrevíziós bevallást a teljes adatokkal.
2017. máj. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nav megcsinálta az adóbevallásod

menj be hozzájuk és nézd meg, mert gondolom ügyfélkapud nincs, de azzal ugye tisztában vagy, hogy 2 munkanapod van beadni a papírokat?


amúgy meg elvileg a mostani munkahelyeden leadtad a papírjaid, valószínűleg össze is vonták egy M30-on az adatokat

2017. máj. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

M30-on nincs összevonva, csak a mostani van rajta. A lényeg, hogy akkor be kell mennem a NAV-hoz és akkor ők elvileg megcsinálják. (igen, ügyfélkapum az nincs.)


Köszönöm a válaszokat!

2017. máj. 18. 23:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!