Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Mai napon meghaladtam a 15...

Mai napon meghaladtam a 15 napot a gépjármű átírás határidejében de el szeretném adni az autót. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szeretnék megválnk az autótól de a mai, legfeljebb a holnapi napon át kell irassam. Mindenképp vegyem a nevemre és vigyem el eredetiségvizsgálatra és aztán adjam el? Ha ezt nem teszem meg és a héten eladom, tehát 15 napot meghaladtam, az átírást elmulasztom és úgy adom el a kocsit mi vár rám?

Milyen hamar vonják ki automatikusan forgalomból? Esetleg a következő tulaj szenvedhet-e el hátrányt emiatt? Milyen költségekkel számolhatok? Mit Tegyek? Segítsetek! SOS Köszönöm!



2017. jún. 6. 06:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Magyarán: vettél egy hulladékot, amire menet közben jöttél rá, hogy xar és most tovább akarod passzolni. Igen, át kell íratni, elvégre hogy akarod majd eladni, az elozo tulaj adataival?
2017. jún. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Átírás nélkül csak autókereskedő cégek adhatnak el kocsit. Neked kutya kötelességed átíratni, csak aztán adhatod el.
2017. jún. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köztes adásvételivel gondoltam. Én is úgy vettem.
2017. jún. 6. 11:05
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha eltudod passzolni azzal, akkor szerencsed lesz. En biztos nem vennek autot ugy maganszemelytol, hogy nem o szerepel a papirokon, hanem ki tudja ki.
2017. jún. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Köztes adásvételi... hogy Ace Ventura szavaival éljek: "Ez nem kicsit gyanús, hanem nagyon gyanús!"
2017. jún. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szóval már te is úgy vetted, hogy nem volt átíratva? Nehéz lesz ehhez madarat találni.
2017. jún. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat a késői válaszért. Végül 2 nap csúszással -ugyan büntetéstől eltekintettek de- át kellett íratnom az autót. Azóta rendezett okmányokkal árulom.
2017. jún. 22. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!