Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Ha én tegyük fel júniusba...

Ha én tegyük fel júniusba vettem árút 1,270, 000-ért és bevételem volt szintén 1,270, 000 akkor mennyi adót kell befizetnem? 0 Ft-ot?

Figyelt kérdés
És másik esetben ha én veszek árút júniusban 1,270,000-ért, de csak júliusba kell kifizetnem mert addig enged a határidő. És szintén júniusba a bevételem 1,270,000 volt akkor az hogy és mikor fizetem?

2017. júl. 6. 12:03
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
Van könyvelőd?
2017. júl. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kérdés.
2017. júl. 6. 12:19
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Kár beléd minden szó...
2017. júl. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%
Milyen adót? Sokféle van ám.
2017. júl. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
74%

Más a fizetendő összeg, ha van a vállalkozás mellett minimum napi 8 órás munkaviszonyod, és mást, ha nincs. A

Ez igaz az SZJA, + járulékok esetében.


Tudni kell, hogy áfa alanyi mentes vagy, vagy alanya vagy az áfának.


Tudni kell, hogy egyéni vállalkozó vagy-e, és akkor az egyszeres könyvvitel alapján számoljuk a fizetendő adót, vagy társaságban dolgozol (BT, KFT stb.) kettős könyvvitelt vezetsz, és annak megfelelően könyveljük, fizetjük


És még kismillió feltétel, kitétel, ezért kérdezte kapásból az 1-es, hogy van-e könyvelőd, mert majd ő tudni fogja.

2017. júl. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!