Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Ha egy szolgáltatót fel...

Ha egy szolgáltatót fel akarok nyomni, hogy nem ad számlát, kinél tehetem?

Figyelt kérdés
2017. júl. 12. 18:32
 1/4 anonim ***** válasza:
55%

A NAV-nál.

De ha kérsz, akkor ad számlát, amiben benne van a 27 %-os Áfa is. Te ennyivel többet fogsz fizetni.

2017. júl. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez itten az exférjem pszichológusa lenne, aki meggyőzte, hogy el kéne venni a gyereket tőlem- most felváltva egy-egy hetet tölt kettőnknél, hogy ne szakadjon el az apjától - ismerkedjen gyerekes asszonyokkal, mert az engem bosszant, ha beköltözteti majd őket és nekem a közös vagyonunkból, ami jog szerint járna nem jár semmi. Ezen felül az én éveken keresztül folyó bántalmazásom rendben van, elmúlt, lépjen tovább, nézzen előre és jár neki a boldogság. Szóval én a szolgáltatást nem kívánom igénybe venni, rendesen szerettem volna tisztességben válni, ennek ellenére. Tudom, hogy kisszerű a bosszú de óránként 12 rongyot kap ezért adómentesen és menjen a p>>>ába.
2017. júl. 12. 19:35
 3/4 anonim ***** válasza:
57%
A pszichologus áfamentes tevékenység nem csal adót. Szerintem csak nem tettétek el en mindig mindenkinek megírom de sosem viszik e.
2017. júl. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Régen én is hozzá jártam, ezért is haragszom rá mert tőlem is vitt infót az exemnek pedig titoktartási kötelessége van. Soha semmilyen papírt nem adott.
2017. júl. 12. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!