Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Kaptam az Ügyfélkapura egy...

Kaptam az Ügyfélkapura egy üzenetet ma a NAVtól, miszerint van kb 6ezer forint köztartozásom. Hol tudok ennek utánajárni hogy miről lehet szó? Csak személyesen lehet ezt intézni?

Figyelt kérdés
Azért lep meg, mert fogalmam sincs, hogy mi lehet, tudtommal rendesen volt fizetve a tb-m stb stb
2017. nov. 10. 14:36
 1/3 Pipas Pisti ***** válasza:
78%
Belépsz az Ügyfélkapuba és ott lekéred az adóegyenlegedet. eBev szolgáltatások vagy hasonló alatt van. Tételest kérj. Abban benne van, hogy mikor mit fizettél és miből jött vagy melyik számlán van a tartozásod. Ha ez megvan (mármint az oka annak, hogy van, vagy legalább azt tudod, hogy melyik adónemben) át kell gondolni, hogy ez jogos-e. Ha az, be kell fizetni, ha nem, akkor be kell menni az adóhivatalhoz és ott segítenek, hogy mit lehet tenni.
2017. nov. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Azt hiszem megvan hogy melyik adónem, cska ajogosságát nem értem, de ennyivel is előrébb vagyok.

Még egyszer köszönöm :)

2017. nov. 10. 16:41
 3/3 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy megtaláltad, de az adótartozás nem köztartozás.


Köztartozás például: diákhitel, szemétdíj hátralék stb.

2017. nov. 11. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!