Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Ha a navnál be kell adnom egy...

Ha a navnál be kell adnom egy nyomtatványt, akkor azt nekem kell kinyomtatni, vagy adnak, ha kérek?

Figyelt kérdés

TB fizetési nyomtatványt kellene beadnom, nincs ügyfélkapum, nyomtatni nem tudok otthon.


Úgyhogy be kellene mennem hozzájuk mindenképp, viszont potyára nem akarom átutazni a várost.


2017. dec. 3. 23:08
 1/2 A kérdező kommentje:
Áh mindegy, sikerült kioperálnom PDFbe a nyomtatványprogramból, így már megoldható a dolog.
2017. dec. 3. 23:13
 2/2 anonim ***** válasza:
Én most voltam a navnál és úgy működött a dolog, hogy a sorszámhúzás után egy pulthoz kellett menni, ahol adtak olyan nyomtatványt, amire szükséged volt.
2017. dec. 4. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!