Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Van olyan, aki kapott vámot a...

Van olyan, aki kapott vámot a GearBest-ről rendelt termékére?

Figyelt kérdés
Ha igen, az árához képest mennyit és mi volt a termék?
2017. dec. 17. 09:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Telefonra, kínai WH-ból. Az összegre nem emlékszem, de vám+ÁFA + kezelési ktsg
2017. dec. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

én is.


27% áfa, 0 vám (169$telefon) és pár ezer ügyintézési díj

2017. dec. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 sanyinak ***** válasza:
Rendelj európai raktárból és akkor nincs ilyen gond!
2017. dec. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk a Gearbest pont egy igazi lehúzód c*gány cég. Kamu a készletük, a helpdeskjük akkor is hazudik mikor kérdez és a jóistne óvjon attól, hogy bármilyen garanciális ügyintézést kelljen velük folytatni, mert annak csak paypal claim lehet a vége, ha meg lejárt a PP védelem akkor semmi, le se tojnak.
2017. dec. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Azt olvastam, hogy ha EU Expressel rendelek terméket akkor biztosan nem lesz sem vám sem áfa. Igaz ez?

2017. dec. 18. 06:51
 6/8 sanyinak ***** válasza:
Igen, így van. Éppen ezért európai raktárról valamivel drágábbak is a termékek.
2017. dec. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem úgy hogy Európából, hanem például Kínából rendelve a szállítási beállításoknál van olyan, hogy EU Express. Ennél olvastam hogy vám- és áfamentes.
2017. dec. 19. 08:26
 8/8 sanyinak ***** válasza:
Ha EU-n kívülről érkezik az áru, akkor az vagy vámra kerül, vagy nem. De az biztos, hogy Kínából nem fogják helyetted kifizetni a magyar ÁFA-t.
2017. dec. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!