Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Milyen adók vannak? Mikor...

Milyen adók vannak? Mikor kell fizetni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ha elköltözök otthonról, lesz egy saját házam/albérletem, magamra leszek utalva, kapok bármi támogatást? milyen adókat kell fizetni? sajnos semmivel sem vagyok tisztában ilyen téren, kérlek normálisan válaszoljatok!
2018. jan. 16. 12:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért nem jársz utána?
2018. jan. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Utána jártam ennek annak már, hasznos weboldalakat is szívesen fogadok
2018. jan. 16. 13:02
 3/5 anonim ***** válasza:

Kaphatsz albérlettámogatást, ha elég messze van az állandó lakcímed a munkahelyedtől.

Ha albiban laksz, "adókat" nem kell fizetned. Vsgy mondjuk úgy, nem tudom, mire gondolsz. A szüleim saját házban laknak, ők fizetnek évente ingatlanadót vagy hogy nevezik, de errő levélben kapnak is szépen minden évben értesítést az önkormányzattól. èn évek óta albérletben lakok, az adót (személyi jövedelemadó), az ember fizetéséből vonják, ezen felül nem fizetek adót. Ha lenne autóm, pl ara is kéne teljesítményadót fizetni. De csak úgy "alanyi jogon", mert te elköltözöl, nem kell semmilyen adót fizetned.

2018. jan. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!
2018. jan. 16. 13:20
 5/5 anonim ***** válasza:
TB, minden hónapot követő 12-éig.
2018. jan. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!