Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Táppénz igénylést hogyan...

Táppénz igénylést hogyan tehetem meg nem online?

Figyelt kérdés

Egyéni vállalkozó vagyok, regisztráltam az OEP-nél, hogy online intézhessem a dolgaimat. Az sikerült is, viszont amint beküldi a könyvelő az igénylést, jön az értesítés, hogy az email címemnek nincsen ehhez jogosultsága. Már beszéltem minden érintett szervvel, és senki nem tudja megmondani, hogy mit csináljak, mindent rendben látnak, csak épp a rendszer nem fogadja el.

Hova mehetek, hogy végre el tudjam ezt intézni?


2018. jan. 18. 14:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Az "érintett szerv"-ek közt ott volt a területileg illetékes kormányhivatal is, ahol a táppénzeket intézik?

(nem az OEP-en nem intéznek ilyet, meg amúgy is 1 éve már nincs OEP)

2018. jan. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

türelem, szar a rendszerük. Hogy meddig, azt sajnos nem tudják megmondani.


Azért nézz rá, azzal a címmel regisztráltál, ami az ügyfélkapun meg van adva? A te ügyfélkapudról küldi a könyvelő?

2018. jan. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!