Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Könyvelők! Mit kell majd...

Könyvelők! Mit kell majd csinálnom?

Figyelt kérdés

Ajánlottak nekem egy munkát egy könyvelő mellett. Azt mondták, számítógépen kell majd dolgoznom. Egyenlőre csak ennyit tudok, és azt, hogy olyan személyt fogok helyettesíteni, akinek van gazdasági dimplomája.

Nekem csak egy érettségim van, de elvállaltam, mert szeretném ebben is kipróbálni magam. Iskolát addig nem tudok elvévezni, de szeretnék némi alapot szerezni. Tudtok valami olvasnivalót ajánlani, hogy némileg tisztában legyek a gazdasági fogalmakkal? Soha nem tanultam ilyet. Biztos nem fognak rám bízni fontos dolgokat, de nem szeretnék kontár munkát végezni a tudatlanságom miatt.


2018. jan. 24. 20:06
 1/3 anonim ***** válasza:

ha beirod a neten, hogy konyvelo asszisztens allashirdetes, akkor a talalatoknal kiirja, hogy mivel kell a jeloltnek majd foglalkoznia, pl " iratanyagok könyvelésre való előkészítése Adatok szoftverekben történő rögzítése Közreműködés havi főkönyvi zárási munkákban, éves beszámoló elkészítésében."

javaslom, keress ra a cimszavakra: fokonyvi zarasi szamlak, eves beszamolo

tovabbi tippjeim, keresgelj legalabb a wikipedian a kovetkezo cimszavakra: konyveles, merleg, penzugy, gazdasagi alapfogalmak

sok sikert*

2018. jan. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

arra a könyvelőre sem bíznék senkit, aki képes lenne olyan valakit alkalmazni, aki még életében nem látott könyvelést, és nincs tisztában azzal, mit hova kell könyvelni...

az meg főképp kétségbe ejtő, ha a kérdezőre merné bízni az éves beszámolót, akár közreműködés szintjén is


nem a kérdező ellen van a kiakadásom, mert ő egy olyan fél, aki belecsöppenne ebbe

2018. jan. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igazad van, de ennek a kerdeshez semmi koze!
2018. jan. 30. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!