Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Az Upwork oldalon a fizetésem...

Az Upwork oldalon a fizetésem után hogyan kell adóznom?

Figyelt kérdés
Megkaptam első fizetésem és nem tudom hogy ebből az összegből lejött-e már az adó része vagy még nekem kell magamtól adóznom belőle.

2018. febr. 15. 17:29
 1/1 anonim ***** válasza:

Valamilyen vállalkozást kel létesítened (pl. egyéni vállalkozó, vagy kft vagy amit szeretnél) és az arrra a vállalkozási formára való szabályok szerint kell számlát kiállítanod és adót fizetned.

A szellemi foglalkozású szabadúszók általában a KATA-s egyéni vállalkozást kedvelik, de a könyvelőd, akire mindenképp szükséged lesz, biztos, hogy fog tudni tanácsot adni, hogy milyen vállalkozási formát válassz.

2018. febr. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!