Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Nekem van ügyfél kapum akkor...

Nekem van ügyfél kapum akkor most én küldjek sms-t a navnak hogy csináljanak nekem adóbevallást vagy ne kuldjek?

Figyelt kérdés
Mert van aki azt mondja akinek van ugyfelkapuja annak keres nélkül megcsinálják. Most mi az igazság??

2018. febr. 25. 12:05
 1/3 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
Mindenkinek megcsinálja a NAV, kérés nélkül. SMS-t akkor kell küldeni, ha nincs ügyfélkapud, és szeretnéd, hogy postázzák neked ellenőrzésre. Ha van ügyfélkapud, akkor hiába küldesz SMS-t, nem fogják kiküldeni, meg tudod nézni az ügyfélkapun. Ha nem értesz egyet a NAV által elkészített bevallással, vagy nem akarod megvárni amíg megcsinálják, akkor küldhetsz be te magad is.
2018. febr. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A Nav mindenkinek automatikusan megcsinálja akinek egy helyről volt bevétele. Sms-ben azt kérheted hogy küldjék el, bár te hiába kéred mert neked nem fogják mert van ügyfélkapud és ott tudod megnézni illetve elfogadni.
2018. febr. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszi a válaszokat, azt hittem azért kell sms t küldeni hogy megcsinálják az adóbevallást.
2018. febr. 25. 12:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!