Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » NAV ad visszajelzést ha...

NAV ad visszajelzést ha kérvényt adtam be az adóbevallási tervezet elkészítésére? Vagy csak a bevallás maga jön meg?

Figyelt kérdés

Kérdésem: ha én a formanyomtatványon kérvényt adtam be a navnak hogy csinálják meg az adóbevallás tervezetet és ezt postai ajánlott levélben feladtam egy nav ügyfélszolgálatnak-akkor erről jön bármi visszajelzés? Vagy csak maga a bevallás(tervezet) jön postán?


Uis már feb közepén elküldtem eddig semmi.


2018. márc. 28. 14:49
 1/5 anonim ***** válasza:
A tervezet készítése automatikus, azt nem kellett kérni, csak a postázást.
2018. márc. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jó ne szőrözzünk akkor a postázást kértem. Visszajelzést nem jött mi van ha oda se ért a levél? Ajánlott volt de semmit se jelent tűnt már el ajánlott levelem.
2018. márc. 28. 19:00
 3/5 anonim ***** válasza:

A postai kiküldés azoknak van, akik nem tudják az internetet használni.


Te láthatóan tudod. Most megnyílik a világ előtted: nem csak a gyakorikerdesek.hu-n lehet kérdéseket feltenni az internet segítségével, hanem egy csomó ügyet el lehet intézni online, mint pl. az adóbevallás. Ezáltal nem kell ajánlott leveleket feladnod és fogadnod, amivel a saját kényelmedet is szolgálod, felesleges munkától mentesítesz embereket, és a környezetet is kíméled.


Ehhez mindössze egy ügyfélkapu kell, amit pont annyi idő alatt elintézhetsz, amennyi idő alatt feladsz egy ajánlott levelet.

2018. márc. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kösz hogy ideokádtad a háború és békét válaszként de nem látom ennek mi köze a kérdésemhez. semmi a világon.

hogy neten ügyfélkapuval mit lehet meg mit lehetett VOLNA az most hogy jön ide.

sehogy.

2018. márc. 29. 08:30
 5/5 A kérdező kommentje:

"Ehhez mindössze egy ügyfélkapu kell, "


Az egy olyan dolog ami nekem soha nem volt és amíg fegyvert nem szorítanak a fejemhez hogy legyen addig nem is lesz.

2018. márc. 29. 08:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!