Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Online munkák után hogyan...

Online munkák után hogyan kell adózni? Kell-e?

Figyelt kérdés
Beregisztráltam egy oldalra, ahol reklámokat dob fel a gép és kódokat kell beírni, hogy láttad, ezért fizet. Nagyon gyorsan gyűlnek a dollárok. Pay palra, bankszámlára ki lehet utalni az összegyűltet. Külföldi az oldal. Hogy működik itt az adózás, vagy nincs is?! Csinál valaki már ilyet? Elég egyszerű kiegészítő jövedelem lehet belőle, de nem merek belevágni. Na meg a pay pal-t sem ismerem még, az hogyan működik...

2018. jún. 11. 05:45
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
Nem kell adózni, mivel ebből sose lesz pénzed
2018. jún. 11. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Abból jó, ha lesz kb 100 forintod 1 év év alatt, ne görcsölj ezen. Kikéred majd egy év múlva azt a kis aprót paypalra és levásárolod onnan.
2018. jún. 11. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
59%

Én belevágtam: átverés! Először is: minimum 150$ kell összehoznod, DE ezt csak akkor tudnád kivenni, ha még beszervezel 40 embert - vagyis SOHA! illetve talán, ha van lelkiismereted megtéveszteni még 40 embert! Pár nap után törölték a regisztrációm az oldalukon, jobb is.

Szóval nem kell az adózáson aggódnod.

2018. jún. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
65%

Érdekes. Nekem kifizettek az ilyen és ehhez hasonló oldalak (már amelyikhez én regisztráltam).


Na szóval, most jöhetnének végre az olyan válaszok, amik elmesélik a kedves kérdezőnek, hogy hogyan is kell az "online munkák" után adózni. Elvégre ez volt a kérdés, s nem az hogy mennyire működőképesek az általa felsorolt üzleti modelleken alapuló oldalk.

2018. jún. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
sztem ha valóban lenne pénz belőle, akkor szja. nyilván megkérdik azt is h mien módon is jött a bevallott jövedelem, "online tevékenységből"
2018. okt. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!