Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Ha facebookon szeretném...

Ha facebookon szeretném szolgáltatásom áruba bocsájtani (photoshop) milyen adózási szabályok vonatkoznak rám?

Figyelt kérdés
Leginkább az érdekel hogy be kell e jelentenem magam mint tudom is én magánvállalozó. Nem igazán értek az ilyenekhez. Vagy kell e bevallanom vagy fizetnem utána bármit is. Nem nagy összegről lenne szó 1000-2000 ft-ok.

2018. okt. 28. 09:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, valahogy számlaképesnek kell lenned. De ha nem termelsz ki ezzel legalább havi 50-80 ezer Ft-ot, akkor fölösleges ezen rugózni, mert kb nem marad hasznod mire mindent befizetsz.
2018. okt. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Katás vállalkozó 50.000 ft havi fizetendő, ha van állásod, akkor csak 25. 2000 ft-os ps munkákra nem tudom milyen igény van, számolj utána, megéri-e így. Plusz számold rá a program árát, mert ha kapsz egy ellenőrzést, nem olcsó mulatság az sem.
2018. okt. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Koplárovics Béci ***** válasza:
Teljesen mindegy, hogy hol és milyen módon hirdeted magad, vagy szerzel vevőt a szolgáltatósodra, az adózás teljesen ugyanolyan módon történik. Mint írják, jelenleg a KATA a legolcsóbb adózási forma.
2018. okt. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!