Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Szamlazz.hu ingyenes csomagjáb...

Szamlazz.hu ingyenes csomagjában hol tudom a számlát kiegyenlítettre rakni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Katás lettem, számláztam a szamlazz.hu-val, a fizetési határidő előtt megküldte az ügyfél a pénzt, de a szamlazz.hu nem engedi kiegyenlítetté nyilvánítani a saját rendszerében a számlát, csak kiadja, h vegyem meg a prémiumot. Vagy ilyenkor várjam meg, amíg lejár a fizetési határideje a számlának, és akkor átvált automatikusan kifizetettre?



2018. okt. 30. 22:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Kb minden funkcióért fizetni kell, ezek szerint ezért is
2018. okt. 31. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Öhm, sajnálod rá azt a kemény évi 25 ezer forintot, hogy meglegyen minden egyéb szolgáltatás is hozzá?
2018. okt. 31. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, sajnálom, annyit nem számlázok, hogy ne legyen olcsóbb a számlatömb és a posta
2018. okt. 31. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!