Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Mikor kapom meg a csomagom?

Mikor kapom meg a csomagom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Rendeltem Amerikából mindössze 24 euró értékben,nyomon tudtam követni a csomagot,ami most itt van Magyarországon innentöl már csak azt jelzi Foreign receipt.Tudom,hogy 22 euro felett adó köteles a csomag így már 3 napja itt van Magyarországon és még mindig nem kaptam semmi levelet se értesítést a postáról.Idáig mindent kiszallitottak amit Usa-ból rendeltem igaz azok mind 22 euró alatt voltak.Ilyenko mi a teendö?Mikorra várhatom a csomagomat?Merre lehet egyáltalán?Olvastam,hogy majd a postan kell kifizetnem a plusz adót,de sajnos még nem jott se levél se üzenet.



2018. dec. 18. 13:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Karácsony előtti csúcsszezon van.

Mi mégis honnan tudjuk megmondani, mikor fogják vámolni?

lehet, karácsony előtt már nem kapod meg - sőt, szinte biztos...

2018. dec. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mivel még nem jártam így,gondoltam rákérdezek,hátha valaki már járt ugyan abban a cipöben mint én és tudna nekem segiteni,hogy hol is talalom a csomagot,vagy hol tudnam befizetni az adót,de ha nehezedre esik válaszolni ami “ingyen”van csak egy kis idöbe telik,akkor inkább ne is vesztegesd a drága idödet a kérdéseimre nem vagyok kíváncsi az arrogáns emberekre.
2018. dec. 18. 14:31
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi sem vagyunk kíváncsiak a buta kérdésekre. Mielőtt elolvasnánk, nem tudjuk, hogy mi lesz a kérdés. Az elolvasása időrablás! AZ ILLETÉKESTŐL KÉRJ VÁLASZT! PÉLDÁUL A POSTÁN! Mert lehet, hogy még többen fognak neked arrogánsan válaszolni...
2018. dec. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kétszer megkérdezted, hogy mikorra várhatod a csomagodat - erre válaszoltam, hogy nem lehet tudni, megírtam az indokot is.

Rajtam kívül egyetlen ember volt hajlandó foglalkozni a kérdéseddel és nem, nem voltam arrogáns - szerintem.

Azt is megírtam, hogy nyilván vámolás alatt van - azt hittem, ismered a folyamatot: ilyenkor a Magyar Posta kiküld egy emailt, amiben leírja, hogy mi a teeendőd.

2018. dec. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
# 3/4 Figyeld nem mondta senki egy szóval sem,hogy elolvasd,ha olyan kérdést látsz amiből neked nem jön le semmi,akkor miért nem hagyod figyelmen kivul?Ugy legalább nem pazaroltál el 5 percet az életedből ha abból a szemszögből nézzük akkor bátmilyen kérdésre időrablás válaszolni nem?Én csak egy egyszü és olyan választ akartam olyan embertől,aki járt már hasonló helyzetbe és nem arról sanyarog,hogy elolvasta és el vettem 5 percet az életéből azzal,hogy ilyet kell elolvasni,lehet neked nem jelent semmit az egész és tudtommal azért van az az oldal,hogy kérdezz ami nem kerül sem pénzbe sem elvesztegetett időnbe,egy olyan ember számára, aki tényleg aggódik valami végett és csak egy megnyugtató és olyan választ vár,egy olyan embertől aki tényleg megtapasztalta ezt.
2018. dec. 23. 10:41
 6/6 A kérdező kommentje:
# 4/5 Figyeld leirtam oda azt,hogy se sms se levél nem érkezett.Emailt sem küldtek egyáltalan.Ez volt az egyik ok arra,hogy rákérdezzek itt, mert még nem jártam igy.De köszönöm a válaszotokat és sajnálom,hogy elraboltam a DRÁGA időtöket.
2018. dec. 23. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!