Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Adóigazolást nem kellett...

Adóigazolást nem kellett volna legkésőbb jan 31-ig kiadnia a munkáltatónak? Mégpedig minden különösebb kérés nélkül, magától?

Figyelt kérdés
2019. febr. 5. 08:25
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
hülye vagy, neked nem jár.
2019. febr. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
Ez beteg komolyan! Múltkor azt írta ki hogy a rohadt szemét munkáltató nem emel neki fizetést! A főnök meg hízik! Valami ilyesmi volt kiírva:)) Hát ilyet:)
2019. febr. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:

Nekünk is mindig május körül adta ki, visszadátumozva, hiába reklamáltunk.


Engem nem zavart, a bérlapjaimból megcsináltam már januárban a bevallást.


Tedd Te is azt, aztán aludj békében!

2019. febr. 6. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:

" visszadátumozva, hiába reklamáltunk."


ez full kamu, uis az igazolást a netről navos adatbázisból állítja ki és a rendszer dátumozza és nem bérszámfejtő marika.


nem tudja visszadátumozni

2019. febr. 6. 08:12
 15/32 A kérdező kommentje:

" bérlapjaimból"



2005 óta vagyok itt , 2007 óta nem kaptam bérlapot és 2019 van....


milyen bérlap? itt olyat élő ember nem látott 10+ éve!!

2019. febr. 6. 08:13
 16/32 anonim ***** válasza:
Ha azóta nem kaptál bérlapot, akkor lehet aggódni szerintem, de annak sajnos senki nem tulajdonít jelentőséget ezt látom. Az igazolást meg kellett volna kapd 01 31-ig, de pár nap nem a világ, még a hivatalos szervek is csúsznak. kérjed írásban, dokumentáltan, és ha arra sem reagálnak, lehet bejelentést tenni az adóhatóságnál.
2019. febr. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:

"ez full kamu, uis az igazolást a netről navos adatbázisból állítja ki"


Tényleg? Mióta?


Lehet, hogy ma már így van, de "annak" idején nem volt így, tehát nem kamu.


Én megkaptam, de a családból még senki más pedig február 07-e van ma. A nyomtatványt pedig nem kötelező géppel kitölteni, tehát akár kézi is lehet, innentől kezdve pedig a Te netes dumád dőlt meg. Az adattartalom legyen megfelelő, a többi nem számít... :)

2019. febr. 7. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:

"A nyomtatványt pedig nem kötelező géppel kitölteni, tehát akár kézi is lehet, innentől kezdve pedig a Te netes dumád dőlt meg. "



Nem dőlt meg a "dumám " uis


1. ki az a hülye aki kézzel körmöl mikor a netről nav ügyfélkapu és 1 kattintással már jön is nyomtatóra???


2. és te vagy a tájékoztatlan uis az hogy kézzel is ki lehet tölteni nem jelenti azt hogy bármikor kézzel el is késízthetio. uis a navnál ezeket jelenteni kell mégpedig határidőig, így hiába írja meg kézzel március végén (mondjuk) ha nem rögzítette a nav ügyfélkapun jan 31-ig legklbősbb akkor cumi van!!

És ha adóellenőrzés van senkit se érdekel a kézírás azt nézik online mit rögzít (és mikor).....


te vagy tájékozatlan!!

2019. febr. 7. 17:22
 19/32 anonim ***** válasza:

Bármikor visszadátumozza bárki, akinek a gépén állítható a dátum.

Mondj nekem egy nevet, egy összeget, dátumot és megcsinálom simán.

2019. febr. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
100%
Hát te hülye vagy. Semmit nem kell rögzíteni az ügyfélkapun 31-ig. Semmit az égvilágon.
2019. febr. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!