Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Miért keletkezett befizetnivalóm?

Miért keletkezett befizetnivalóm?

Figyelt kérdés
Ügyfélkapun megnéztem az adóbevallásomat és azt látom, hogy befizetnivalóm van. Soha nem volt még ilyen, ugyanannál a cégnél vagyok 6 éve. Illetve dolgoztam két másik cégnél 3 napot, ez benne is van az adóbevallás legalján. Mi lett elrontva?

2019. máj. 3. 20:02
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Fáradj be hétfőn a céged bérszámfejtőjének és tőle kérdezd meg. Mi szerinted honnan a fenéből tudjuk, főleg úgy, hogy nem is látjuk a bevallásod??
2019. máj. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Csak hogy tavaly 3 helyről kaptam pénzt. Akkor járkálhatok mindegyikhez, hogy ki rontotta el?
2019. máj. 3. 20:23
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Újból felteszem a kérdést, szerinted mi miből kéne tudjuk? Valahol elrontottak valamit. Vagy befizeted és benyeled, vagy TE utánajársz.
2019. máj. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Lehet rosszul tettem fel a kérdést. Tehát arra gondoltam, hogy mi a teendő mert ilyen még nem volt, de akkor utánajárkálok.
2019. máj. 3. 20:29
 5/7 anonim ***** válasza:
78%
Nézd, leírhatom harmadszorra is, mert látom baromira nem érted. Innen senki nem látja, hogy neked honnan és milyen jellegű jövedelmed volt, azután kinek és mennyit kellett volna megfizetni. Nem látjuk az adóbevallásod se (és ezt azért nem is kéne kiadjad akárkinek). Tehát a kérdésed totálisan értelmetlen. Május 20-ig még van időd bőven, fogod magad, írsz mind3 helyre, hogy mi van és ha jövő hét közepéig nem reagálnak, felhívod őket.
2019. máj. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
13%
Tedd be ide, vagy küldd el privátban az adóbevallásod.
2019. máj. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
55%
A főnököd átvert.
2019. máj. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!