Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Lehet bajom ebből? Ha nem...

Lehet bajom ebből? Ha nem adózok utána?

Figyelt kérdés

A diákmunkám mellett gondoltam arra, hogy a lakhelyem facebook csoportjára kiírom, hogy hajgöndörítést vállalok.

Mert nagyon szeretek frizurákat csinálni. És szerintem nagyon szépen megtudnám csinálni bárkinek alkalmakra.

Árban 500 vagy 1000Ft-ra gondoltam.

Viszont nem tudom, hogyan adózhatnék én ez után. Vagy hogy működik. Meg lehet igazából hogy nem is nagyon lenne vendégem.

Ezt mind kedvtelésből és egy kis plusz bevétel miatt tenném, mert nagyon szeretnék gyűjteni. Sajnos most elég rosszul állok anyagilag.


Nem vagyok fodrász.


Ez mind úgy jutott eszembe, hogy a városomban az egyik lány kiírta, hogy gyerekfelvigyázást vállal. És ő is csak érettségivel rendelkezik, szóval szerintem ő sem adózik ezután. És azt szeretném kèrdezni, hogy ebből lehet -e baj?



2019. jún. 26. 17:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen lehet, bele futsz egy navos próbavásárlóba, aztán a szart is lebírságolja rólad.
2019. jún. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Akkor hanyagolom!

Köszi

2019. jún. 26. 17:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Valóban, hirdetni nem érdemes, az idegenekkel úgyis sok a baj. De ismerősi körben csinálgathatod, aztán ők is ajánlanak az ő ismerősüknek, így lehet elkezdeni egy ügyfélkört építeni.
2019. jún. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Rendben:)

Csak barátoktól ismerősöktől kínosnak erzek elkérni 500-1000Ft-ot

2019. jún. 26. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!