Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mennyi kamatot fogok kapni 5...

Mennyi kamatot fogok kapni 5 év múlva erre az új állampapír pluszra 20mill ft esetén?

Figyelt kérdés

Unicredit bank


ezt ismerem:az első félévben évi 3,5%

a második félévben évi 4,0%

2. évben évi 4,5%

3. évben évi 5,0%

4. évben évi 5,5%

5. évben évi 6,0%


egész mást írtak nekem---összeg érdekelne



2019. júl. 28. 17:26
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

"mikor a megkötésnél úgy informáltak,hogy évi 50 ezer a kezelési költség /jutalék stb/"


Pont ezért nem vennék egyik banknál sem, menjenek a fenébe.

Webkincstár a nyerő.


Igen tudom, hogy ingyenes a kártyás vásárlás, de 20M-t nem tudom mennyire lehet kártyával kifizetni. Kártyás vásárlás a pár ezertől - pár százezres tételekig szokott terjedni.

2019. júl. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Ifjutitan

Simán bármennyit lehet egy betéti kártyával fizetni. Csak át kell állítani a limitet. Nekem pont 20 millióig engedi állítani a limitet a bankom alkalmazása.

2019. júl. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Vásároltam ilyen papírt, de valamiért nem 100%-ban váltotta be, hanem 99,5 így csak a névértékem a befizetett összeg, az értéke kevesebb. Ez lehetséges?
2019. szept. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Mert csak egy hetes ablak van ahol 100%on lehet visszaváltani. Amúgy év közben nem.
2019. szept. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Hol vetted?

Lehet, hogy a bank számít fel vételi jutalékot.

2019. szept. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!