Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ismer valaki olyan bankszámlát...

Ismer valaki olyan bankszámlát, amihez nem muszáj bankkártyát igényelni, és ennek köszönhetően kevesebbe is kerül fenntartani, mint általában a kártyadíj? (kb.3000Ft/év-től fölfelé)

Figyelt kérdés
De nem olyat, ami csak akciósan az első 1-2 évben, vagy olyan feltételek teljesítése esetén, amelyeket ha teljesítesz, már nem is jártál jól.
2019. aug. 6. 20:00
 1/8 anonim ***** válasza:
78%

Google-t próbáltad már??


[link]

2019. aug. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Sok (ha nem minden?) bankszámlánál választható, hogy kérsz-e hozzá bankkártyát. Nem kötelező, de ha mégis kérsz bankkártyát, akkor se kell Visat vagy Mastercardot választani hozzá, lehet Maestrot is aminek jóval olcsóbb az éves díja mint a fenti kettőnek.
2019. aug. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A takarékszámlákhoz általában nincsen alapból kártya. A folyószámlát direkt arra találták ki, hogy folyamatosan hozzáférj a pénzedhez. Ez kártya nélkül eléggé körülményes. Maximum ha annyira kevés pénz jön rá, hogy a bankban ingyen tudod felvenni.
2019. aug. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Gránit digitális
2019. aug. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
egyik számlához sem kötelező a kártya, de nem spórolsz vele semmit, a pénzfelvétel és az utalás többe kerül
2019. aug. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Gránit Digitális bankszámlám van, évek óta. Csak nincs róla információm, hogy nem muszáj a bankkártya. Jó felvetés. Megyek is órákig bújni az ASZF-et.
2019. aug. 7. 15:24
 7/8 A kérdező kommentje:
Feladom, nem derítem ki. Viszont mintha korábban az OTP valamelyik üzletszabályzatában olvastam volna, hogy valamilyen számlacsomag elválaszthatatlan része a bankkártya. Ezért hittem általánosnak. Egyébként jó ötlet a takarékszámlára keresni, tényleg vannak ilyenek. Meg abban is van némi igazság, hogy ha néha használjuk is a pénzünket, általában sokkal olcsóbban nem lehet megúszni bankkártya nélkül. Köszöm a válaszokat. Google-t használtam, csak biztos rosszul használom. Az internet kissé olyan, hogy minden ott van a szemünk előtt, de mégse láthatjuk. Több bankszámlaösszehasonlító oldalt is megnéztem, de nem voltam velük elégedett. Túl sok megválaszolatlan kérdést hagynak. Bár kiindulásnak, iránymutatásnak valamelyest így is használhatóak. A Gránit bankot is ilyeneken keresztül találtam. Korábban OTP-s voltam. De aztán felnőttem. Túl idős lettem a Junior számlához, a többi meg egyszerűen nem érte meg.
2019. aug. 7. 16:45
 8/8 anonim válasza:
Takarékszövetkezeteknél vannak abszolút 0 költségű számlák, ezekhez semmilyen plusz szolgáltatás nincs (pl. netbank, bankkártya)
2019. aug. 8. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!