Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Valaki segìtene nekem fundamen...

CsAnita23 kérdése:

Valaki segìtene nekem fundamenta kiutalásrol saját tapasztalat alapján tanácsot adni?

Figyelt kérdés
Àprilis volt az utolsò befizetès. Jùnius vègèn adtam be a papirokat. Ès ùgy szàmoltam h jùl vege a kifizetèsi időszak és utàna 15 nappal kiutalàs. Most beszeltem az ügyintézőmmel mert h semmi papìrt még nem kaptam.. és azt mondta h nem a gyorsitott eljárást vàlasztottam így 3hónap a feldolgozás és a 4.honap 1.napjátòl a kiutalàs.. èn nem is tudtam hogy van ilyen gyorsìtott eljáràs.. valakinek tapasztalat? Ti az utolsò befizetès után mennyi nappal kaptátok meg a pènzt?
2019. aug. 12. 11:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Mi külön kértük a gyorsított kiutalást, és így sem sikerült elsőre az ügyintézőnek ezt a lehetőséget választania. Úgyhogy vagy 4 órát ültünk a bankban, mire megírta a papírokat...


Nagyon sokat vártunk, már nem tudom pontosan, de így is volt 3-4 hónap, hiába gyorsított eljárás volt.

2019. aug. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem anno gyorsított eljárás nélkül a kiutalási kérelem leadásától számított 3. hónap utolsó napján utaltak is. Ez olyan 2015 környékén volt.
2019. aug. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!