Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel

A kérdés

Át lehet menni másik bankfiókhoz, a hitel törlesztés ideje alatt?

MKB-ból szeretnék átmenni az OTP-be, de az MKB-nál hitelt vettem fel 5 évre, és erre vagyok kíváncsi, hogy még lehetne-e oldani azt, hogy a törlesztést egy másik banktól, másik számláról vonják.

aug. 14. 06:01  Privát üzenet  

A válaszok
Olvasd el, mi szerepel a szerződésben. Sok bank kiköti, hogy ott kell hoyg legyen folyószámlád

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont aug. 14. 06:38 Privát üzenet
Új számlát nyithatsz, de a régit biztosan meg kell tartani.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont aug. 14. 20:00 Privát üzenet
Én mentem át másik bankhoz hiteltörlesztés ideje alatt. De a bankszámlámat a régi banknál megtartottam, mert csak onnan tudtak vonni a törlesztőrészletet. Ráadásul én arra is ügyeltem, hogy rendszeresen érkezzen pénz a számlára, mert a hitelszerződés szerint oda kellett (volna) utalni a fizetésemet. Nézd meg, a te hitelszerződésedben mi áll.

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont aug. 16. 03:26 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Pontosan hogyan működik a Fundamenta 2019-ben? Részletek alább.
Hitel Németországban?
K&H Banknál szabadfelhasználású hitelnél mennyi esély van arra, hogy bekéri a számlákat amikre felhasználtam az igényelt összeget?
Diákhitel 1 (szabad felhasználású) kamata 2,2%-ról 1,99%-ra csökken ősztől, ha 300 ezer Ft-ot veszek fel ősszel végzősként és 2020 februárjától tudnám elkezdeni törleszteni,...
Hiteltartozást / NAV tartozást / jelzáloghitelt örökli-e az utód?
Ti belevágnátok ilyen lakáshitelbe?

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések a Banki ügyek, kamat, hitel rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!