Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Az FHB nyereménybetétjével,...

Drkovacs666 kérdése:

Az FHB nyereménybetétjével, vagy az OTP gépkocsinyeremény betétjével van nagyobb esély nyerni?

Figyelt kérdés
Sajnos sehol nem találom, hogy jelenleg melyik nyereménybetétnél mennyi betét van most jelenleg összesen. Ezen információ hiányában nem tudtam megállapítani, hogy melyikbe éri meg befektetni. Az utolsó húzásoknál ezeket lehetett nyerni: FHB (2db - Suzuki Vitara, 1 db robogó, 3 db 100 ezer forintos ajándékutalvány) OTP (2 db Toyota Yaris; 1 db Suzuki Swift; 1 db Suzuki Ignis, 1 db Toyota Aygo, + bónusz 1 db Toyota C-HR) Nyilván az OTP több a nyeremény, de az már megy nagyon régóta és rengeteg betét lehet. Szóval aki tudja a nyerési esélyeket, ne tartsa magába :)

2019. aug. 14. 22:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezen én is gondolkodtam és az OTP-t választottam a több nyereményautó miatt. Az hogy melyiknél nagyobb az esély, még megtippelni sem lehet mert nincs hozzá információ. Az sem elég infó, hogy mennyi pénz van nyereménybetétekben, mert ahhoz még azt is tudni kéne melyik banknál mennyi milyen címletben van, azt meg nem fogod megtudni, tehát csak tippelni lehet...
2019. aug. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szerintem nem korrekt így. Még egy blackjack szelvényen is rajta vannak a nyerési esélyek :)
2019. aug. 20. 11:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja, csak a nyerési esélybe benne van a 200, 500-Ft-os nyeremény is amiből megint nem fogod tudni követni hogy mekkora az esélyed a milliós nyereményre sőt ott sem publikálják, hogy ha egy sorozatban valaki megnyerte a főnyereményt, tehát úgy veszed a sorsjegyet hogy lehet hogy már nincs is meg az 50 milliós nyeremény.Tehát a sorsjegy sem jobb...
2019. aug. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nagyjából hasonló az esély.
2019. aug. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!