Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Gépkocsinyeremény betétnél...

Gépkocsinyeremény betétnél rossz adat?

Figyelt kérdés
Kaptam egy gépkocsinyeremény betét-et 10.000ft értékben, viszont mivel én lettem a kedvezményezett ezért megnéztem a személyes adataimat, és a születési dátum rossz rajta, október 18 helyett október 17 van írva. Azt tudom, hogy készpénzre bármikor visszatudom váltani viszont én nem szeretném. Távoli rokontól kaptam és nem engem kérdezett meg róla ezért rossz dátumot mondott neki az akit megkérdezett és így kötötte meg a szerződést. Mi a teendő ilyenkor? Most érettségizek, még bankkártyám sincs, be kellene mennem az otp-hez a betételhelyezővel és egy új szerződést kötni?

2019. máj. 4. 21:07
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Bemész a betéttel és megkérdezed, hogy ez okoz-e problémát? ha igen, akkor mit tudsz tenni?

Bármely OTP bankfiókban megkérdezheted.

Aztán ott majd megmondják, hogy a rokont is be kell-e rángatni vagy sem?

2019. máj. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!