Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha új PIN-kódot kertem az OTP...

Ha új PIN-kódot kertem az OTP Banktól akkor körülbelül mikorra számíthatok arra Hogy bemehetek érte?

Figyelt kérdés

2019. aug. 16. 17:19
 1/5 TappancsMancs ***** válasza:
Hogy érted, hogy kértél? A bankkártya PIN kódját általában egy ATM-en is meg tudod változtatni, nyilván tudnod kell az érvényes PIN kódot. Ezért levon valami 1-2 száz forintot. Vagy bemehetsz a bankba is és egy ügyintéző megváltoztatja neked. De szerintem nem adnak szó szerint másikat, mert azt neked kell kitalálnod.
2019. aug. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 TappancsMancs ***** válasza:

Most nézem, hogy OTP bank, náluk konkrétan tudsz ATM-ben PIN kódot változtatni, és levon egy kis összeget. Szerintem az a legegyszerűbb.


Aztán eleinte írd föl! :D

2019. aug. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Koszi , ezt eddig meg nem tudtam , személyesen intéztem. Csak meg nem érkezett válasz,hogy mikor mehetek vissza, hogy meg tudjam

mi is a PIN-kodom, mert ugye elfelejtettem a régit 😁

2019. aug. 16. 19:36
 4/5 TappancsMancs ***** válasza:
Akkor tuti be kell menned és igazolnod magad ... és választhatsz újat. Én nem is várnék email-ekre.
2019. aug. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Minimum egy hét múlva.
2019. aug. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!